rulo çöp torbası siyah

Rulo Çöp Torbası Fiyat Teklifi


  Ankara Rulo Çöp Torbası Modelleri

  Siyah Çöp Torbası Rulo

  Mavi Çöp Torbası Rulo

  Ankara Rulo Çöp Poşeti

  Rulo Çöp Torbası modellerimiz her yerde özelliklede hastane ve fabrika sektöründe oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Çöp torbalarımız %100 su sızdırmaz özelliktedir.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz rulo çöp torbası boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Ankara’da indirimli ucuz rulo çöp poşeti fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Çöp torbalarımızda kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz rulo çöp torbası satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da rulo çöp torba üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. rulo çöp poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; rulo çöp torbası üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli rulo çöp torba poşet toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?