Naylon Torba Poşet Ankara

Naylon Torba Fiyat Teklifi


  Ankara Naylon Torba Modelleri

  Yarımlık Naylon Torba

  15 x 30 cm

  1'lik Naylon Torba

  20 x 30 cm

  2'lik Naylon Torba

  23 x 36 cm

  3'lük Naylon Torba

  25 x 42 cm

  4'lük Naylon Torba

  28 x 46 cm

  5'lik Naylon Torba

  30 x 52 cm

  7'lik Naylon Torba

  35 x 55 cm

  10'luk Naylon Torba

  40 x 60 cm

  15'lik Naylon Torba

  50 x 70 cm

  20'lik Naylon Torba

  50 x 80 cm

  30'luk Naylon Torba

  60 x 90 cm

  35'lik Naylon Torba

  60 x 100 cm

  40'lık Naylon Torba

  70 x 120 cm

  Ankara Plastik Naylon Torba

  Plastik Naylon torba; Polietilen olarak bilen madde ile üretilen plastik torba ya da diğer adıyla naylon torbalar ambalajlama, taşıma, depolama ve diğer birçok sektörde kullanılmaktadır. Özdurmuş Plastik’in naylon poşetleri gıdaları, giysileri ve malzemelerin ve pek çok ürünü depolamak, taşımak ve korumak için oldukça uygundur.

  İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda, çeşitli boyutlarda, kalınlıklarda ve renkte size özel naylon(plastik) torba üretimi yapabilmekteyiz. Size özel baskılı naylon torba modelleri ile ilgileniyorsanız eğer bizimle boyutu, kalınlığı ve baskısı için iletişim kurabilirsiniz.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size özgü olarak istemiş olduğunuz poşetin boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Plastik (naylon) torbaların kullanım yerleri: Çiftlik (Süt Üreticisi), Gıda (Bakkal, Market, Kasap, Manav, Fırın, Kuruyemiş), Fabrika, Restorant, Hırdavat, Eczane, Tekstil ve Endüstriyel tüm sektörlerde farklı amaç ile kullanılabilir.

  Ankara’da indirimli ucuz naylon torba (plastik torba) fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Naylon poşetlerimizde kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz toptan plastik torba(naylon torba) satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da naylon torba(plastik torba) üreteci imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Naylon torbalarımız %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; plastik naylon torba üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli naylon torba toptan ve perakande satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?