Kalsitli Hışır Atlet Poşet

Kalsitli Hışır Market Çanta Fiyat Teklifi


  Ankara Kalsitli Hışır Market Poşet Çanta Modelleri

  Küçük Boy Hışır Poşet

  Orta Boy Hışır Poşet

  Büyük Boy Hışır Poşet

  Battal Boy Hışır Poşet

  Jumbo Hışır Poşet

  Ankara Kalsitli Hışır Market Poşeti

  Kalsitli Hışır Market Çanta, müşterileremizin market poşeti ihtiyacı doğrultusunda istenilirse farklı ölçülerde ve özelliklerde üretimi yapılabilmektedir. Tüm ambalajlama ürünlerimizin tamamı Ankara’da bulunan fabrikamızda üretilmekte her şehrimize sevkiyatı yapılmaktadır.

  Hışır market poşeti; tüm bakkal, manav, kuruyemişci, kırtasiye, paket servisi yapan restorant gibi küçk işletmeler tarafında sıklıkla tercih edilmektedir. Baskılı ve baskısız olarak piyasada yer almaktadır. Atlet poşet ya da diğer adıyla hışır poşet ihtiyacınızı başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde hızlı bir biçimde teslimat sağlarız.

  Piyasada hışır poşetlerin bir diğer adı ise atlet poşet olarak bilinmektedir. Hışır poşetler ise genel anlamıyla market poşeti olarak da dile getirilmektedir. Hışır poşetleri ekmek, sebze, meyve gibi ağırlığı çok olmayacak alanlarda kullanılır.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz hışır poşetin boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Ankara’da indirimli ucuz hışır poşet (kalsitli hışır market çanta) fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Hışır poşetlerimizde kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz toptan market için hışır torba satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da kalsitli hışır market çanta(hışır poşet) üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Hışır poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; market hışır çanta üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli hışır poşet toptan ve perakande satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?