Çöp Poşeti Ankara

Dökme Çöp Poşeti Fiyat Teklifi


  Ankara Dökme Çöp Torbası Modelleri

  80x110 Siyah Dökme Çöp Poşeti

  100x120 Siyah Dökme Çöp Poşeti

  120x150 Siyah Dökme Çöp Poşeti

  80x110 Mavi Dökme Çöp Poşeti

  100x120 Mavi Dökme Çöp Poşeti

  Ankara Dökme Çöp Torbası

  Dökme Çöp torbası modellerimiz her yerde özelliklede ev ve ofislerde oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır. Dökme Çöp poşetlerimiz %100 su sızdırmaz özelliktedir.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz dökme çöp poşet boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Ankara’da indirimli ucuz dökme çöp poşeti fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Dökme çöp poşetlerimiz kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz dökme çöp torbası satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da dökme çöp poşeti üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Dökme çöp poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; çöp torbası üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli dökme çöp poşeti torbası toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?