çiğ süt poşeti torbası üretimi

Çiğ Süt Torbası Fiyat Teklifi


  Ankara Çiğ Süt Poşeti Modelleri

  Çiğ Süt Poşeti

  Ankara Çiğ Süt Torbası

  Çiğ Süt paketleme için süt poşeti torbası tercih edilmektedir. Süt poşetlerimiz çift dikişli ve sağlık standartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz özel baskılı çiğ süt poşeti veya torbalarının boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Çiğ süt torbalarımız, üretim hacmi düşük olan ya da evlere günlük süt servisi yapanların en ekonomik ve kullanışlı paketleme ürünüdür. Poşetlerimiz mükemmel bir dayanımı var ve patlama yapmazlar. Çiğ süt için kullanılan şişelerin yerine en iyi ambalajlama ürünüdür.

  Çiğ süt torbalarını kullanacak ilk kişi siz olacağınızdan dolayı içerisinde herhangi bir gıda kalıntısı kalmadığından dolayı çiğ sütün ömrünü kısaltmazlar. Pet şişeler, torbaların yerine alternatif olsa da içerisinde daha önceden kullanılan gıdanın kalıntısı ve kokusu kaldığından çiğ sütü bozabilir.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da çiğ süt poşeti üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Süt poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; plastik ürünlerin üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli çiğ süt poşeti toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?