shrink film Ankara

Shrink Film Fiyat Teklifi


  Ankara Shrink Film Modelleri

  Polyolefin Shrink Film

  Poliolefin Shrink Film

  Standart Shrink Film

  Makro Perforeli Shrink Film

  Çapraz Bağlı Shrink Film

  Anti-Fog Polyolefin Shrink Film

  Baskılı Polyolefin Shrink Film

  Sık Perforeli Polyolefin Shrink Film

  Düşük Isıda Çalışan Polyolefin Shrink

  Ankara Shrink Film

  Shrink film; dünya genelinde çoğunlukla paketleme ve ambalajlama için kullanılmaktadır.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz özel baskılı shrink filmlerin boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Shrink filmlerin yırtılmaya ve delinmeye karşı oldukça sağlam yapıdadır. Shrink filmlerimiz uluslararası geçerli FDA belgesine yani gıdaları paketleme ve ambalajlama için uygun sertifikalarına sahiptir. 15, 17 ve 19 Mikron shrink film çeşitlerimiz tüm manuel, yarı otomatik ve tam otomatik sarım makinelerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

  Shrink film modelleri plastik ambalajlamanın gereksinim duyulduğu tüm ortamlarda gıda, kozmetik, kimya, matbaa, hediyelik eşyalar, oyuncaklar, kırtasiye ve daha birçok endüstriyel sektörde kullanılmaktadır.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da shrink film üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Shrink filmler %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; shrink üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli shrink filmlerin toptan ve perakande satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?