Hışır Atlet Poşet Orta Boy

Orjinal Hışır Market Çanta Poşeti


  Ankara Orjinal Hışır Market Çanta Modelleri

  Küçük Boy Orjinal Market Çantası

  Orta Boy Orjinal Market Çantası

  Büyük Boy Orjinal Market Çantası

  Battal Boy Orjinal Market Çantası

  Kireç Torbası Orjinal Market Çantası

  Ankara Hışır Orjinal Market Çantası

  Orjnal Hışır Market Çanta modellerimiz her yerde özelliklede gıda sektöründe oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz hışır orjinal market çanta boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Ankara’da indirimli ucuz orjinal hışır market çanta fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Hışır market poşetlerimizde kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz toptan hışır orjinal market çanta poşet satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da hışır orjinal market çanta (poşet) üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Hışır orjinal market çanta poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; hışır market çanta üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli hışır orjinal market çanta poşet toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?