beyaz market çanta poşetleri

Beyaz Market Çanta Poşeti


  Ankara Beyaz Market Çanta Modelleri

  Küçük Boy Beyaz Market Poşeti

  Orta Boy Beyaz Market Poşeti

  Büyük Boy Beyaz Market Poşeti

  Battal Boy Beyaz Market Poşeti

  Kulplu 75x90 Beyaz Market Poşeti

  Ankara Beyaz Market Poşeti

  Beyaz Market Çanta modellerimiz her yerde özelliklede gıda sektöründe oldukça yoğun olarak kullanılmaktadır.

  Fiyat teklifi almak için yukarıda yer alan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Size özgü olarak istemiş olduğunuz beyaz market çanta boyutunu, kalınlığını, adetini ve renk gibi seçenekleri bize göndererek size en kısa sürede fiyat teklifimiz ile dönüş sağlayacağız.

  Ankara’da indirimli ucuz beyaz market çanta fiyatları için bizimle iletişim kurunuz. Beyaz market poşetlerimizde kg bazlı satışı yapılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Eğer bizimle internet sitemiz üzerinden iletişime geçerseniz toptan beyaz market çanta poşet satışlarımızda ekstra indirim sunmaktayız.

  Özdurmuş Plastik firmamız, diğer merdiven altı veya aracı firmalardan değildir. Ankara’da beyaz market çanta (poşet) üreteci ve imalatçı firmalar arasında yer almaktadır. Beyaz market çanta poşetlerimiz %100 geri dönüşüme uygundur. Özdurmuş Plastik; market çanta üretimlerinde her zaman 1.sınıf hammaddeler kullanarak üretilmektedir. Ostim İvedik OSB plastikçiler sanayi sitesinde bulunan firmamızda her zaman 1.sınıf kaliteli beyaz market çanta poşet toptan ve perakande satışımız bulunmaktadır.

  Sohbete Başla
  Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
  Merhaba,
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?