Özdurmuş Grup Plastik, Ankara Ostim İvedik OSB bulunan 5000m² plastik üretim ve imalat fabrikamız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Fabrikamızda ürettiğimiz toptan dökme çöp poşeti modellerimizi sizlere sunmaktayız.

Toptan fiyatına perakende kampanyamız ile Türkiye’de en uygun fiyata çöp torbasını sizlerin satışınıza sunmaktayız. Üretim yapılırken insan sağlığına ve doğaya aykırı hiç bir katkı maddesi kullanılmamıştır. İmalatınız yaptığımız ürünlerin tamamı orijinal Petkim hammaddeleri kullanılarak üretilmiştir.

Dökme Çöp Poşeti Nedir ?

dökm çöp poşeti nedir

Dökme çöp poşetlerimiz kırmızı, siyah, mavi renkte ve 80×110, 100×120, 120×150 ebatlarında üretim yapılmaktadır. Satışlarımız minimum 1 kg olarak satılmaktadır. İstediğiniz ebatlarda ve renkte özel üretim yapılmaktadır.

Çöp torbalarımız tabanları çift dikişli olmakla beraber sızdırma yapmazlar. Piyasada yer alan diğer rulo ve dökme çöp torbası markalarına göre daha kalın ve sağlam yapıdadır. Endüstriyel ve hizmet sektöründe sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Dökme çöp poşeti 25 kg satışlarımızda %15 indirim sağlanmaktadır. İndirim için “Toptan dökme çöp poşeti” adlı yazınızı okudum demeniz ve yetkili ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz kalınlıkları, sağlamlıkları, kaç litre taşıdığı gibi konuları 0312 394 68 39 numaralı müşteri destek hattımızdan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İster ilgili sayfadan direk iletişime geçebilir ya da iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımız ile de anında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dökme Çöp Poşeti Fiyatı Ne Kadar?

Çöp poşeti fiyatları konusunda Ankara’nın değil Türkiye’nin en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunan ve satan imalatçı firmalar arasındayız. Dökme çöp poşeti fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü numune görmeden ya da kalitesini size göstermeden fiyat vermemiz pek doğru olmayacaktır.

Kilo ile çöp poşeti satışlarımızda toplu alımlarda indirim yapılmaktadır. Çöp poşeti kilo fiyatında sabit bir fiyat politikamız ne yazık ki bulunmamaktadır. Çünkü hammadde fiyatları dolar bazlı olduğundan ve fiyatları sürekli artırıldığından bizimde fiyatlarda zaman zaman artış ve azalış yapmamız gerekmektedir. 1 koli içerisinde 25 kg çöp torbası bulunmakta ve bu da 25 ruloya tekabül etmektedir.

Endüstriyel Dökme Çöp Torbası Nedir?

endüstriyel çöp torbası

Endüstriyel atıklar için özel olarak üretilen dökme çöp torbası modelleri oldukça sağlam ve kalın bir yapıdadır. Kullanım alanlarına göre ise farklı renk ve özelliklerde üretilmektedir.

Endüstriyel atıklar ambalajlanacağı için dayanıklı ve uzun ömürlü olmak zorundadır. Tıbbi atık çöp torbaları ise dökme çöp poşeti kategorisi içerisinde yer alan ürünler arasındadır.

Dökme endüstriyel çöp poşetlerinin kaç mikron olduğu ve kaç litre taşıdığı ile ilgili teknik konular için bizimle iletişim kurunuz.

Endüstriyel Çöp Torbası Renklerinin Anlamları?

Tabi ki her sektörde olduğu gibi bizimde sektörümüzde renklerin bir anlamı bulunmaktadır. Bunları sizler için hemen kısaca akılda kalıcı bir şekilde anlatalım. Sizlerde doğru renkte çöp torbaları kullanarak doğayı koruyabilirsiniz.

Siyah renkte üretimi yapılan çöp torbalarımıza evsel nitelikli atıklar (mutfak çöpü, bahçe bitkileri, ambalajlama ürünleri ve şişe gibi aklınıza gelebilecek atıklar) atılmaktadır.

Mavi renkte üretilen çöp poşetlerimize ise ambalaj atığı ya da geri dönüşümü mümkün olan atıklar(plastik, metal, cam, kağıt gibi atıklar) atılmaktadır.

Son olarak ise Kırmızı renkte olan çöp torbalarına ise dikkat edilmesi gereken tıbbi atıklar konulmaktadır.

Sonuç

Her zaman kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen firmamızda sizlerin bütçesini ve sağlığını düşünerek üretim yapmaktayız. Ar-Ge çalışmalarımız ile sizlere yeni ve modern çöp torbalarını da hizmetinize sunacağız. Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan başlıkları tıklayınız.

Fabrikamızda üretim yaptığımız poşet ve torba çeşitleri:

Toptan dökme çöp poşeti çeşitlerimiz ve fiyatlarımız ile ürünümüz her zaman satıştadır. Sizlerde özel baskılı ya da baskısız çöp torbaları üretimi için bizimle hemen iletişime geçiniz. Ankara’da bulunan fabrikamız ile Türkiye’nin her iline ve ilçesine çöp poşeti gönderimi yapmaktayız.

 

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?